Hakkımızda

    Üreticilerin, mahsullerini yetiştirmek için güven duyarak kullanabildikleri ürünleri üreten, bu ürünleri dünyanın her köşesine ulaştırabilen, sektöründe lider, yenilikçi ve tercih edilen bir marka olma “vizyonu” ile yola çıkan AGROWORK INTERNATIONAL’i 2019 yılında kurduk.

    AGROWORK INTERNATIONAL, kendi yönettiği AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarının yanında, uluslararası düzeyde yapılmakta olan AR-GE çalışmalarını da yakından takip etmektedir. İlgi duyduğumuz alanlarda ise bu çalışmalara katkı vermekteyiz. Yenilikçi ürün geliştirmek ve özel ürünlerin dünya genelinden tedarik edilerek çiftçilerimizin hizmetine sunulması konusunda tarım sektörüne öncülük etmekteyiz.

    Ekibimiz, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle iletişimin hızlı, açık ve net bir dille yapılmasına özen gösteriyoruz. Her zaman “en iyisi olmak” için çalışıyoruz. Bu sayede güvene ve saygıya dayalı çalışma ortamının temellerini oluşturuyoruz. Herkese karşı “adil” olma yaklaşımının “kurumsal başarımızın” temel taşı olduğuna inanıyoruz.

    Spor ve eğitimin birleştirici etkisini kullanarak topluma değer katmak, insanların hayatlarında olumlu değişiklikler yapmak ve daha adil, sağlıklı ve bilinçli bir toplum inşa etmek için katkıda bulunuyoruz. Şirketimizin sosyal sorumluluk vizyonu, sadece kurumsal bir taahhüt değil, aynı zamanda tüm çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın benimseyerek ortaya koyduğu bir değerdir.

    Bizler; Gelecek nesiller için, sürdürülebilir tarımı ve doğal çevrenin korunarak geliştirilmesini desteklemeyi, bu sayede insanlığa fayda sağlamayı “misyon” edindik.

Hakkımızda
Hakkımızda

Dünya tarımını geleceğe taşıyoruz...

    Tarım, bizim en büyük değerlerimizden biridir. İnsana ve tarıma olan sevgimizi daha da güçlendirmek adına Agrowork International ailesini kurduk. Biz kısaca AWI diyoruz.

    Bitkinin ve toprağın dilinden anlıyoruz. Ülke ve dünya tarımını geleceğe taşıyacak özel gübre alanında uzmanlığımızı ortaya koyuyoruz. AWI’yi geliştirmeye devam ediyoruz. Bunun için kuruluşumuzdan itibaren heyecanımızı en üst seviyede tutarak işimize sarıldık. Özel gübre alanında bitkinin ve toprağın ihtiyacı olan, sürdürülebilir tarımı destekleyen ürünleri üretiyoruz. Anadolu’da başlayan yolculuğumuz İstanbul ofisi ve Almanya’da kurduğumuz şirketimizle büyüyerek devam ediyor. Yakın gelecekte başta Uzak Doğu ve Amerika olmak üzere yeni ofislerimizi açacağız. 


   Yine büyük hedeflerimiz doğrultusunda uluslararası şirketler ile iş birliği yaparak özel formülasyonlarda ürünler tasarlıyoruz.

 Tüm dünyada AWI kalitesi... 

Durmadık; Farklı sektörlerin en iyi profesyonel isimlerini bu geleceğin dünyasına davet ettik. Birlikte araştırıp geliştirerek ilk etap olarak 60.000 ton toz, 20.000 ton da sıvı bitki besleme ürünleri üretim kapasitesine ulaştık.


OturmadıkHer zaman geliştirmeye ve yön vermeye devam ettik. Bu oluşturduğumuz değerin tüm dünyaya örnek olması için sınırları aşmaya başladık. 


Tamam demedikSürdürülebilir tarım için; Türk tarımının yarınlarına güven katarak her şehre ve ilçeye ulaşıyoruz. Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarıyla çiftçilerimize eğitimler veriyor, özel gübrenin kullanımını daha da genişletip güçlendiriyoruz. 

    Tarımın her evresindeyiz. Tohum topraktan önce bizimle buluşuyor ve ilk hasadını verene kadar onun yanında yer alıyoruz. Çünkü her bitki, her toprak özeldir. Doğanın dilinden anlarsan kaliteli verimliliğe ulaşırsın. Biz bu felsefeyle hareket ederek kendi ailemizde oluşturduğumuz mutluluğu tarım dünyasına aşılıyoruz.

    Anadolu tarımını dünya tarımı haline getirecek özel bir yolculuktayız.  İzlediğimiz bu yolun daha başındayız. Tarımın geleceğini oluşturacak fikirleri ve teknolojiyi geliştirerek ilerliyoruz. 

"Sizleri de bu hikayemizin bir kahramanı olarak bekliyoruz." 

Hakkımızda